Programy Inwestycyjne Aegon

Wpis

poniedziałek, 19 września 2011

AEGON

AEGON

Jeżeli interesują cię opinie nt. AEGON - przeczytaj ten artykuł. AEGON zwraca szczególną uwagę, aby jego produkty finansowe były przejrzyste, a Klienci mieli w każdej chwili pełną wiedzę na temat wartości rachunku, poniesionych kosztów czy historii dokonanych transakcji.

AEGONAEGON jest jednym z wiodących giełdowych towarzystw ubezpieczeniowych na świecie, oceniając wartość rynkową i wielkość aktywów. Akcje AEGON N.V. są notowane na giełdach w Amsterdamie, Frankfurcie, Londynie, Nowym Jorku, Tokio i Zurychu. Działalność AEGON skupia się na ubezpieczeniach na życie oraz produktach emerytalnych, oszczędnościowych i inwestycyjnych.

Działalność AEGON

AEGON skupia swoją działalność w takich krajach jak Stany Zjednoczone, Holandia i Wielka Brytania. AEGON prowadzi biznes również w Kanadzie, w Chinach i Indiach, a w Europie w Hiszpanii, Francji oraz w Europie Środkowo-wschodniej (od początku lat 90tych).

Nad Wisłą firma AEGON reprezentowana jest przez dwie firmy, prowadzące działalność ubezpieczeniowo-inwestycyjną. Kapitał zakładowy wynosi 333 miliony Złotych, opłacony w całości. Prezes Zarządu - Michał Biedzki, zaś wiceprezesem jest Marek Fereniec.

AEGON Opinie

Towarzystwo AEGON (opinie znajdziesz tutaj)  to specjalista w tworzeniu długoterminowych programów inwestycyjno-oszczędnościowych typu Unit Linked.
AEGON PTE S.A. sprawuje pieczę nad otwartym funduszem emerytalnym w ramach kapitałowej części systemu ubezpieczeń społecznych.

Historia AEGON

W dniu 28 października 2008 r. holenderski rząd i bank centralny Holandii zgodził się oddać Aegon € 3 mld euro kapitału do stworzenia bufora kapitałowego w zamian za obligacje firmy.

AEGON koncentruje się na ubezpieczeniach na życie i emerytalnych, programach oszczędnościowych i produktach asset management. Aegon prowadzi poważne operacje w Stanach Zjednoczonych (gdzie jest mocno reprezentowany przez spoółkę World Financial Group i Transamerica ), Holandii i Wielkiej Brytanii. Ponadto, Grupa obecna jest w wielu innych krajach, w tym Kanada , Brazylia , Meksyk , Węgry , Polska , Rumunia , Słowacja , Czechy , Turcja , Hiszpania , Chiny , Japonia i Indie

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Autor(ka):
wonderboy2011
Czas publikacji:
poniedziałek, 19 września 2011 16:51

Polecane wpisy