Programy Inwestycyjne Aegon

Wpis

poniedziałek, 08 sierpnia 2011

Program Inwestycyjny AEGON ALFA

Program Inwestycyjny AEGON alfa

Program inwestycyjny AEGON ALFA to nowość na polskim rynku polis inwestycyjnych. Stworzony we współpracy z Biurem Maklerskim - AEGON alfa to unikalne połączenie klasycznego programu inwestycyjnego typu Unit-Linked z profesjonalnym asset managementem biura maklerskiego.

aegon alfa

Czy Aegon alfa będzie hitem sprzedaży w Polsce? To sie dopiero okaże. Przewidywania specjalistów sa jednak bardzo optymistyczne, gdyż program inwestycyjny aegon alfa trafia idealnie w potrzeby klientów. Ci boją się samodzielnego zarządzania programami inwestycyjnymi. Nie mają na to czasu ani wiedzy.

 

AEGON ALFA - opinie

AEGON Alfa spotkał sie z pozytywnym przyjęciem w gronie doradców sieci wewnętrznej AEGON. Strategia inwestycyjna Zespołu Alfreda adamca z BM Alfa, pozwala sądzić, że pieniądze klientów będą we wlaściwych rękach.

 

Co ważne, biuro maklerskie weźmie pełną odpowiedzialność za ciągłość zarządzania rachunkiem klienta. Zatem wszystkie operacje zwiazane z doborem funduszy i transferami środków pieniężnych między nimi, będzie wykonywało Biuro Alfa.

 

Marcin Konik

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
wonderboy2011
Czas publikacji:
poniedziałek, 08 sierpnia 2011 00:59

Polecane wpisy